Boris Te Winkel

Boris Te Winkel

Bedrijfsleider

boris@hetraco.com
Rob Meiling

Rob Meiling

Verkoop & marketing

rob.meiling@hetraco.com
Rob van den Brink

Rob van den Brink

Hoofd inkoop & verkoop

rob@hetraco.com
Thomas Gerritsen

Thomas Gerritsen

Commercieel medewerker

thomas@hetraco.com
Bas Groot

Bas Groot

Expeditie

bas@hetraco.com

Financiële administratie

finance@hetraco.com
Silvia van den Brink

Silvia van den Brink

Certificaten

silvia@hetraco.com

 

Marco van Schoonhoven

Marco van Schoonhoven

Productie Manager

marco@dutchboltingcompany.nl
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Meer informatie?

 

Vul uw gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

 

Liever persoonlijk contact?

Wij staan u graag te woord,

Telefoon: +3155 303 21 80

 

Onze openingstijden:

Maandag      08.15 – 17.00 uur

Dinsdag        08.15 – 17.00 uur

Woensdag    08.15 – 17.00 uur

Donderdag   08.15 – 17.00 uur

Vrijdag           08.15 – 16.00 uur

Voor spoedgevallen buiten kantooruren verzoeken wij u contact op te nemen met uw contactpersoon. 

Hetraco B.V. Apeldoorn

Bezoekadres

Hoornaar 11
7317 BR Apeldoorn
Nederland