Boris Te Winkel

Boris Te Winkel

Bedrijfsleider

boris@hetraco.com

Rob Meiling

Rob Meiling

Verkoop & marketing

rob.meiling@hetraco.com

Rob van den Brink

Rob van den Brink

Hoofd inkoop & verkoop

rob@hetraco.com

Thomas Gerritsen

Thomas Gerritsen

Commercieel medewerker

thomas@hetraco.com

Bas Groot

Bas Groot

Expeditie

bas@hetraco.com

Financiële administratie

finance@hetraco.com

Silvia van den Brink

Silvia van den Brink

Certificaten

silvia@hetraco.com

 

Marco van Schoonhoven

Marco van Schoonhoven

Productie Manager

marco@dutchboltingcompany.nl

Bedrijfsnaam

Uw voornaam (verplicht)

Uw achternaam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw bericht (verplicht)

Meer informatie?

 

Vul uw gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

 

Liever persoonlijk contact?

Wij staan u graag te woord,

Telefoon: +3155 303 21 80

Hetraco B.V. Apeldoorn

Bezoekadres

Hoornaar 11
7317 BR Apeldoorn
Nederland